5.8.2020 14:52


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Einhell Starter Kit Power X-Change s akumulátorem a nabíječkou 18 V 3 Ah

Číslo výrobku 5521588

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Akumulátory pro elektrické nástroje

Popis výrobku

Číslo výrobku 5521588

Einhell Starter Kit Power X-Change v provedení 3 Ah obsahuje akumulátor a nabíječku PXC jako praktický doplněk k vašim Einhell výrobkům. Standardizovaná platforma akumulátorů Power X-Change vám umožňuje využívat sortiment elektricky poháněného nářadí a zahradního nářadí značky Einhell bez změti kabelů a bez krabice plné různých akumulátorů. Jednoduše a rychle ušetříte čas, peníze a prostor a místo toho se můžete plně soustředit na svou práci.

Akumulátory Power X-Change: výkonné, inteligentní, bezpečné
Výkonný Einhell akumulátor 18 V 3 Ah platformy Power X-Change zaujme integrací několika inteligentních kontrolních systémů. Je vybaven mikroprocesorem nepřetržitě sledujícím všechny dostupné parametry při provozování. Optimalizuje výstupní napětí a zabraňuje přílišnému nárůstu teploty. Správa kvalitních článků lithium-iontového akumulátoru přitom také nejlepším možným způsobem chrání před samovybíjením. Proces nabíjení je řízen aktivním systémem managementu akumulátoru, který umožňuje bezpečné nabíjení akumulátoru při jakémkoliv aktuálním stavu nabití. Při úplném vybití a hlubokém vybití akumulátoru proto automaticky používá měkké nabíjení, které - na rozdíl od jednoduchých akumulátorů - zcela zabraňuje vzniku škodlivých účinků. Třístupňový LED ukazatel nahoře na akumulátoru vás vizuálně informuje o aktuálním stavu nabití akumulátoru.

Komfortní manipulace
Pro váš komfort je akumulátor vybaven pogumovaným pouzdrem s příjemnými prohlubněmi pro uchopení. Toto slouží jako účinná ochrana proti nárazům a umožňuje pevný úchop. Umožňuje také ergonomickou manipulaci při odnímání akumulátoru a přitom i chrání citlivé klouby ruky.

Nabíječka Power X-Change - rychlá a šetrná
Einhell nabíječka PXC 18 V 30 min umožňuje šetrné nabíjení všech vašich akumulátorů Power X-Change během krátké doby optimálně se přizpůsobuje podmínkám každého daného procesu nabíjení. K tomuto účelu je při nabíjení nepřetržitě sledován stav akumulátoru a provádí se přizpůsobení v závislosti na dané situaci. Inteligentní management nabíjení přitom upravuje všechny relevantní parametry a odpovídajícím způsobem přizpůsobuje cyklus nabíjení. To prodlužuje životnost vašeho akumulátoru v rámci stávajícího systému akumulátorů Power X-Change a zajišťuje vyšší míru bezpečnosti. Aktuální informace o stavu nabití akumulátoru jsou poskytovány prostřednictvím integrovaného šestistupňového ukazatele. Nabíječku lze v případě potřeby namontovat na stěnu.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Typ výrobku:Akumulátor a nabíječky
Délka:215 mm
Šířka:85 mm
Výška:139 mm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,13 kg
Výška:13,9 cm
Šířka:21,5 cm
Hloubka:8,5 cm

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.09.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru