WORX Akumulátor WA3639 Power Share 20V 2.0 Ah
Číslo výrobku 6716484Popis výrobku
Číslo výrobku 6716484
Základní kámen WORX PowerShare systému je 20V lithium-iontová baterie, slouží jako baterie pro lehké a kompaktní nářadí Worx 20V.
Vlastnosti
- Thermal Energy Storage Technology - udržuje články déle chladnější a zaručuje delší dobu chodu
- 360° ochrana článků - poskytuje zvýšenou bezpečnost proti vibracím a nárazům
- Vysoce kvalitní Li-ion baterie - lehčí, efektivnější s nabíjením bez paměťového efektu
- Indikace nabití baterie s 5 LED pro rychlou kontrolu stavu nabití baterie
- Pojistka proti přehřátí pro bezpečný a spolehlivý provoz bez rizika zkratu nebo přehřátí
- Stejná baterie pro všechna zařízení WORX PowerShare Systém
WORX PowerShare System
Přestaňte kupovat baterie a nabíječky, které vyhovují pouze jednomu napětí. Užijte si neomezenou svobodu výběru s WORX PowerShare bezkabelovým systémem, který se přizpůsobí vašim potřebám. WORX Power Share Systém umožňuje připojit stejné akumulátory za účelem zvýšení napětí na 40 V nebo dokonce na 80 V.
Údaje výrobce
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6925387173915
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Lithium-polymer |
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 20,0 V |
| Typ akumulátoru: | Lithium-iontové |
| Kapacita (mAh): | 2,0 |
| Vhodné pro rychlé nabíjení: | Vhodné pro rychlé nabíjení |
| Pouzdro: | Plastové pouzdro |
| Počet akumulátorů: | 1 ks |
| Včetně nabíjecí stanice: | Bez nabíjecí stanice |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,65 kg |
| Výška: | 18,5 cm |
| Šířka: | 30,2 cm |
| Hloubka: | 33,7 cm |





