LUX-TOOLS 1 PowerSystem Akumulátor AK-20/4.0 Performance Powercell
Číslo výrobku 6782643Popis výrobku
Číslo výrobku 6782643
Akumulátor LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/4.0
Vysoce výkonný lithium-iontový akumulátor LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/4.0 s kapacitou 4000 mAh je vhodný k napájení přístrojů s maximálním jmenovitým napětí 20 V a 2 x 20 V (nominální jmenovité napětí 18 V). Doba nabití akumulátoru je cca 120 minut.
Akumulátor je vybaven LED displejem, který spolehlivě informuje a aktuálním stavu nabití baterie a indikátorem přehřátí pro dodatečné zabezpečení. Na spodní části je akumulátor opatřen pogumovanou vrstvou, můžete jej položit kamkoli aniž byste se museli bát, že vám akumulátor sklouzne na zem. Akumulátory LUX-TOOLS 1 PowerSystem jsou lehké, malé, mají extra plochý design a nízké samovybíjení. Navíc bodují dlouhou životností bez paměťového efektu, což je jev, který zkracuje životnost akumulátoru. Životnost baterií a akumulátorů se postupně zkracuje, pokud je baterie dobíjena dříve, než je zcela vybita.
Jedna baterie - dva světy: 1 PowerSystem
Dejte sbohem různým akumulátorům a nabíječkám s akumulátorovou platformou LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Tato platforma spojuje všechny důležité aplikace kolem domu a zahrady v jednom systému. Namísto různých jednotlivých zařízení s různými akumulátory lze nyní všechna zařízení provozovat s jedním typem akumulátoru. Což je praktické řešení, které šetří náklady. Navíc díky technologii Twin Power lze výkonná zařízení 40 V a zahradní stroje provozovat se dvěma 20 V akumulátory najednou, pouze s jedním akumulátorovým systémem.
LUX-TOOLS 1 PowerSystem kombinuje nejlepší vlastnosti nejnovější generace baterií. Optimální řízení nabíjení, systém vzduchového tunelu pro chlazení akumulátoru, konstrukce krytu navržená pro bezpečnost a dlouhou životnost a vysoce kvalitní akumulátorové články nabízejí optimální spolehlivost a bezpečnost i při náročné práci. Objevte bezdrátovou svobodu pro dům a zahradu s 1 PowerSystem od LUX-TOOLS.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871963188
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Akumulátor Power-For-All |
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 20,0 V |
| Označení velikosti: | 18 V-Pack |
| Typ akumulátoru: | Lithium-iontové |
| Kapacita (mAh): | 4 000 |
| Vhodné pro rychlé nabíjení: | Vhodné pro rychlé nabíjení |
| Pouzdro: | Plastové pouzdro |
| Minimální okolní teplota (°C): | -20 °C |
| Maximální okolní teplota (°C): | 25 °C |
| Počet akumulátorů: | 1 ks |
| Včetně nabíjecí stanice: | Bez nabíjecí stanice |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,66 kg |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 13,0 cm |











