Einhell Startovací sada rychlonabíječky a baterie 4Ah Plus PXC Starter Kit
Číslo výrobku 6457444Popis výrobku
Číslo výrobku 6457444
Startovací sada Einhell 4 Ah PLUS PXC je ideálním základem pro zahájení nebo rozšíření domácí řady Power X-Change. Startovací sada s 18V 4Ah PLUS Power X-Change baterií a 3A rychlonabíječkou je součástí multifunkčního a nekonečně kombinovatelného Power X-Change.
Univerzálně použitelné baterie Power X-Change dodávají všem akumulátorovým nářadím v celé produktové řadě na zahradě a v dílně sílu a výdrž. Nabíječky této řady lze také univerzálně použít pro všechny baterie PXC. Výhody pro zákazníka jsou zřejmé: s baterií a nabíječkou pro všechna zařízení nejen ušetříte nemalé náklady při nákupu, univerzální možnost použití chrání životní prostředí a zároveň nabízí flexibilitu v domácnosti i na zahradě. Rovněž nevzniká nepořádek a chaos s různými bateriemi a nabíječkami pro každé jednotlivé zařízení.
Vysoce kvalitní baterie odolává paměťovému efektu a obvyklému samovybíjení baterie pro konstantní vysoký výkon. 18 V 4 Ah Power X-Change je ideální základní baterie z rodiny Power X-Change a je také vhodná pro použití ve dvou baleních v 36 V aplikacích. Procesně řízený aktivní systém řízení baterie ABS neustále monitoruje parametry baterie pomocí použitého mikroprocesoru. Tím je zajištěna maximální bezpečnost, optimální výkon zařízení, maximální doba chodu a maximální životnost.
Aktuální stav nabití je možné kontrolovat pomocí 3-stupňového LED displeje. Pouzdro díky své konstrukci odolává prachu, korozi a mechanickým vlivům. Pomocí zapuštěného gripu lze baterii snadno vyjmout ze všech zařízení.
Připraveno k použití: Baterie 4,0 Ah PLUS je v rychlonabíječce připravena k použití za pouhých 75 minut. Pokud baterie zůstane v nabíječce delší dobu, šetrně se nabije na 100 %. Rychlonabíječku lze snadno připevnit na stěnu pomocí integrovaných závěsných oček. Doby nabíjení jsou krátké díky technologii rychlého nabíjení a baterie je neustále monitorována inteligentním řízením nabíjení pro optimální nabíjení a nejvyšší úroveň bezpečnosti. Režim obnovy umožňuje znovu aktivovat hluboce vybité baterie. Všechny aktuální informace poskytuje 6násobný stavový LED displej.
Obsah sady:
- 1x baterie 18V 4.0Ah PLUS Power X-Change
- 1x rychlonabíječka 3A
Technické parametry:
- Síťová přípojka nabíječky: 200-250 V / 50-60Hz
- Výstupní napětí nabíječky: 20 V
- Doba nabíjení: 75 min
- Napětí: 18V
- Kapacita baterie: 4000 mAh
- Max. výkon: 900W
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825680331
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Akumulátor Power-For-All |
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 20,0 V |
| Typ akumulátoru: | Lithium-iontové |
| Kapacita (mAh): | 4 000 |
| Pouzdro: | Plastové pouzdro |
| Počet akumulátorů: | 1 ks |
| Včetně nabíjecí stanice: | S nabíjecí stanicí |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,02 kg |
| Výška: | 5,4 cm |
| Šířka: | 13,0 cm |
| Hloubka: | 8,2 cm |

















