Einhell Baterie 18V 5,2Ah PXC-Twinpack
Číslo výrobku 7059868Popis výrobku
Číslo výrobku 7059868
Baterie Power X-Change PLUS 18V 5,2 Ah jsou členy multifunkční a zcela vyměnitelné Power X-Change rodiny Einhell. Baterie Power X-Change lze univerzálně použít pro napájení a výdrž každého aku nástroje z celé řady zahradních a dílenských produktů. 18 V 5,2 Ah PXC PLUS je špičková dobíjecí baterie z rodiny Power X-Change a je také vhodná pro použití technologie Twin-Pack pro použití s 36 V.
S dvěma bateriemi 5,2 Ah jako TWIN-PACK bude pracovní doba prodloužena a baterie mohou poskytnout více výkon (2x 18V = 36V) pro energeticky náročná použití.
Systém ABS Process-Controlled Active systém správy baterií je vybaven mikroprocesorem pro trvalé sledování parametrů baterie. Zajišťuje tak maximální bezpečnost, optimální výkon nářadí, maximální provozní dobu a maximální životnost. Aktuální úroveň nabití lze zkontrolovat na 3stupňovém LED displeji. Pouzdro je navrženo tak, aby bylo odolné vůči prachu, korozi a mechanickým vlivům. Gumový povlak poskytuje vysokou o proti nárazu a dobré držení. K dispozici je rukojeť, která umožňuje snadné vyjmutí z každého nástroje.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825656695
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 18,0 V |
| Typ akumulátoru: | Lithium-iontové |
| Počet akumulátorů: | 2 ks |
| Včetně nabíjecí stanice: | Bez nabíjecí stanice |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,78 kg |
| Výška: | 8,1 cm |
| Šířka: | 17,7 cm |
| Hloubka: | 15,6 cm |



















