DeWALT Akumulátor 18V XR 2,0 Ah DCB183-XJ
Číslo výrobku 7122195Popis výrobku
Číslo výrobku 7122195
Akumulátor DCB183 18V XR 2Ah je kompatibilní se vším 18V nářadím řady XR. Při zachování stejné velikosti i hmotnosti nabízí delší provozní dobu než předchozí 1,5Ah akumulátor a je vybaven integrovaným LED indikátorem stavu nabití pro okamžitou kontrolu kapacity.
Údaje výrobce
Dewalt
Türkova 5b
14900 Prague
support@dewalt.com
5035048438886
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 18,0 V |
| Kapacita (mAh): | 2,0 |
| Počet akumulátorů: | 1 ks |
| Včetně nabíjecí stanice: | Bez nabíjecí stanice |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 412 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 13,5 cm |





