Bosch Startovací sada 18 V - 1x akumulátor 4,0 Ah + nabíječka AL 18V-44 CV
Číslo výrobku 7164205Popis výrobku
Číslo výrobku 7164205
Startovací sada 18 V - 1x akumulátor Bosch PBA 18 V 4.0 Ah + nabíječka Bosch AL 18V-4.0 Ah. Nabijte a zmákněte - flexibilita v systému 18V POUWER FOR ALL.
- Sada s nabíječkou AL 18V-4.0 Ah a akumulátorem PBA 18 V 4.0 Ah - užívejte si flexibility a šetřete peníze
- Rychlé nabíjení 59 min. u akumulátoru 4,0 Ah
- Mimořádná doba chodu akumulátoru - dokončujte rozsáhlé a náročné kutilské projekty na jedno nabití
- Vyšší kapacita obzvláště vhodná pro rozsáhlejší projekty
- Ideální na náročnější práce, jako je sečení trávníku, vysávání či řezání
- POWER FOR ALL - jeden akumulátor a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
1 AKUMULÁTOR, 10+ ZNAČEK, 150+ PRODUKTŮ
18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden vysoce kvalitní akumulátor. Více značek. Více než 150 produktů. Sniž potřebu více akumulátorů a nabíječek - ušetři peníze doma i na zahradě.
Technické údaje
Napětí akumulátoru: 18 V
Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Typ článků: Li-ion
Nabíjecí napětí akumulátoru: 14,4-18 V
Nabíjecí proud: 4,4 A
Doba nabíjení 2,0 Ah 100 % cca: 34 min.
Doba nabíjení 2,5 Ah 100 % cca: 44 min.
Doba nabíjení 4,0 Ah 100 % cca: 59 min.
Doba nabíjení 6,0 Ah 100 % cca: 87 min.
Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
Hmotnost akumulátoru: 0,475 kg
Hmotnost nabíječky: 0,475 kg
Údaje výrobce
Bosch Power Tools B.V. (CZ&SK)
Konijnenberg 60
4825 Breda
servis.naradi@cz.bosch.com
4053423257878
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Akumulátor Power-For-All |
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 220 V |
| Doba nabíjení akumulátoru: | 60 /min |
| Označení velikosti: | 18 V-Pack |
| Typ akumulátoru: | Lithium-iontové |
| Kapacita (mAh): | 4,0 |
| Vhodné pro rychlé nabíjení: | Vhodné pro rychlé nabíjení |
| Pouzdro: | Plastové pouzdro |
| Minimální okolní teplota (°C): | -10 °C |
| Maximální okolní teplota (°C): | 50 °C |
| Počet akumulátorů: | 1 ks |
| Včetně nabíjecí stanice: | S nabíjecí stanicí |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,12 kg |
| Výška: | 9,4 cm |
| Šířka: | 17,6 cm |
| Hloubka: | 21,2 cm |















