Bosch Startovací sada 18 V (1 x 2.5 Ah + AL 18V-44)
Číslo výrobku 6464416Popis výrobku
Číslo výrobku 6464416
Bosch Startovací sada 18 V (1 x 2.5 Ah + AL 18V-44)
Praktická startovací sada akumulátoru Bosch PBA 18V 2.5 Ah a nabíječky Bosch AL 18V-44. Dodáváno v kartonové krabici.
Akumulátor Bosch PBA 18V 2.5 Ah
Trvalý výkon doma i na zahradě díky systému 18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Proveďte téměř každou kutilskou práci na jedno nabití akumulátoru. Špičkový výkon a dlouhá servisní životnost. Poskytuje flexibilitu a šetří místo a peníze. Akumulátor může pohánět až 40 kutilských, zahradnických a domácích spotřebičů.
Napětí akumulátoru: 18 V
Kapacita akumulátoru: 2.5 Ah
Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Rozměr (d x š x v): 84 x 55 x 146 mm
Hmotnost: 0,363 kg
Nabíječka Bosch AL 18V-44
Nabíjí všechny akumulátory ze systému 18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Integrovaný nástěnný držák a gumové nožičky pro bezpečné umístění na všechny podklady.
Nabíjecí napětí akumulátoru: 14,4-18 V
Nabíjecí proud: 4,4 A
Napětí akumulátoru: 18 V
Kompatibilita: 18 V POWER FOR ALL ALLIANCE
Rozměr (d x š x v): 153 x 109 81 mm
Hmotnost: 0,475 kg
Doba nabíjení 2.0 Ah akumulátoru: 34 min.
Doba nabíjení 2,5 Ah akumulátoru: 44 min.
Doba nabíjení 4.0 Ah akumulátoru: 59 min.
Doba nabíjení 6.0 Ah akumulátoru: 87 min.
Akumulátorový systém POWER FOR ALL od firmy Bosch
Vrtání, čištění či zahradničení. Rychlé a snadné přechody mezi jednotlivými zařízeními s akumulátorem 18 V POWER FOR ALL od firmy Bosch. Pro ještě větší flexibilitu akumulátor sedí i na nářadí od partnerů se systémem POWER FOR ALL ALLIANCE.
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4053423257892
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Akumulátor Power-For-All |
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 18,0 V |
| Doba nabíjení akumulátoru: | 44 /min |
| Označení velikosti: | 18 V-Pack |
| Typ akumulátoru: | Lithium-iontové |
| Kapacita (mAh): | 2,5 |
| Vhodné pro rychlé nabíjení: | Bez funkce rychlého nabíjení |
| Pouzdro: | Plastové pouzdro |
| Počet akumulátorů: | 1 ks |
| Včetně nabíjecí stanice: | S nabíjecí stanicí |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 855 g |
| Výška: | 8,1 cm |
| Šířka: | 10,9 cm |
| Hloubka: | 15,3 cm |









