Bosch Nabíječka AL 18 V-44
Číslo výrobku 6614606Popis výrobku
Číslo výrobku 6614606
Nabíječka AL 18V-44 je prakticky kompatibilní - nabíjí všechny akumulátory ze systému 18V POWER FOR ALL Home & Garden. Nabíječka disponuje funkcí rychlonabíjení a například akumulátor s kapacitou 4,0 Ah nabije už za cca 59 min. Integrovaný nástěnný držák a gumové nožičky zaručují bezpečné umístění na všechny podklady.
Akumulátorový systém POWER FOR ALL od firmy Bosch
Vrtání, čištění či zahradničení. Rychlé a snadné přechody mezi jednotlivými zařízeními s akumulátorem 18 V POWER FOR ALL od firmy Bosch. Pro ještě větší flexibilitu akumulátor sedí i na nářadí od partnerů se systémem POWER FOR ALL.
Technické parametry:
- Nabíjecí napětí akumulátoru: 14,4-18 V
- Nabíjecí proud: 4,4 A
- Doba nabíjení při 2,0 Ah 100 % cca: 34 min
- Doba nabíjení při 2,5 Ah 100 % cca: 44 min
- Doba nabíjení při 4,0 Ah 100 % cca: 59 min
- Doba nabíjení při 6,0 Ah 100 % cca: 87 min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Rozměry (D x Š x V): 153 x 109 x 81 mm
- Hmotnost: 0,475 kg
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
4053423257854
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lithium-iontové (Li-Ion) |
| Síťové napětí: | 18,0 V |
| Doba nabíjení akumulátoru: | 34 /min |
| Typ akumulátoru: | Lithium-iontové |
| Kapacita (mAh): | 2,0 |
| Vhodné pro rychlé nabíjení: | Bez funkce rychlého nabíjení |
| Pouzdro: | Plastové pouzdro |
| Včetně nabíjecí stanice: | S nabíjecí stanicí |
| Funkce solárního nabíjení: | Bez funkce solárního nabíjení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 475 g |
| Výška: | 8,1 cm |
| Šířka: | 10,9 cm |
| Hloubka: | 15,3 cm |











