LUX-TOOLS 1 PowerSystem Aku vrtací šroubovák A-BS-20 Solo
Číslo výrobku 5674155Popis výrobku
Číslo výrobku 5674155
Aku vrtací šroubovák LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BS-20
Aku vrtací šroubovák LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BS-20 nesmí chybět v žádném z vašich kutilských projektů. Je vhodný pro hobby použití na šroubování a povolování šroubů (pravý/levý chod) a vrtání do dřeva, kovu, plastu a měkkého zdiva.
Šroubovák disponuje maximálním krouticím momentem 35 Nm a je vybaven dvourychlostní převodovkou s nastavením volnoběžných otáček 0-400/0-1400 ot. min. Krouticí moment lze nastavit ve 25 stupních + 1 (vrtání) prostřednictvím otáčení regulátoru, což umožňuje přesnou regulaci otáček dle vašich potřeb. Rychloupínací sklíčidlo s maximálním rozsahem 13 mm, umožňuje rychlou výměnu šroubových nástavců.
Pro vaše pohodlí při práci má šroubovák LED integrované osvětlení pracovního prostoru pro práci i v tmavých koutech, magnetický držák bitů, který udrží všechny nejpotřebnější bity po ruce, aretaci vřetena pro výměnu bitů pouze jednou rukou a držák za opasek. Nesmí chybět ani ergonomicky tvarovaná měkčená rukojeť pro neúnavnou práci.
Tento aku vrtací šroubovák LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BS-20 lze používat nezávisle na zdrojích energie, bez kabelu, což vám umožňuje maximální svobodu pohybu. Je součástí rodiny LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Doporučený akumulátor 1 x LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/2.0 (č. 5649504) a nabíječka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2.4 (Single-Charger č. 5649538).
Upozorňujeme že součástí balení je aku vrtací šroubovák LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-BS-20, šroubový nástavec, spona na opasek a návod k použití. Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení. Lze zakoupit samostatně.
Technické parametry
Maximální jmenovité napětí: 20 V
Nominální jmenovité napětí: 18 V
Volnoběžné otáčky 1./2. stupeň: 0-400/0-1400 ot./min.
Počet stupňů krouticích momentů: 25 + 1
Chod: levý/pravý
Maximální krouticí moment: 35 Nm
Upínací rozsah sklíčidla: 2 - 13 mm
Hmotnost: 1,8 kg
Hladina akustického výkonu (LwA): 77 dB(A)
Hladina akustického tlaku (LpA): 66 dB(A)
Nepřesnost měření K: 5 dB(A)
Vibrace: < 3,2 m/s2 (K = 1,5 m/s2)
Jedna baterie - dva světy: 1 PowerSystem
Dejte sbohem různým akumulátorům a nabíječkám s akumulátorovou platformou LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Tato platforma spojuje všechny důležité aplikace kolem domu a zahrady v jednom systému. Namísto různých jednotlivých zařízení s různými akumulátory lze nyní všechna zařízení provozovat s jedním typem akumulátoru. Což je praktické řešení, které šetří náklady. Navíc díky technologii Twin Power lze výkonná zařízení 40 V a zahradní stroje provozovat se dvěma 20 V akumulátory najednou, pouze s jedním akumulátorovým systémem.
LUX-TOOLS 1 PowerSystem kombinuje nejlepší vlastnosti nejnovější generace baterií. Optimální řízení nabíjení, systém vzduchového tunelu pro chlazení akumulátoru, konstrukce krytu navržená pro bezpečnost a dlouhou životnost a vysoce kvalitní akumulátorové články nabízejí optimální spolehlivost a bezpečnost i při náročné práci. Objevte bezdrátovou svobodu pro dům a zahradu s 1 PowerSystem od LUX-TOOLS.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960682
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Stupně krouticích momentů: | 25+1 |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 400/0 - 1400 ot./min |
| Kufr/ Taška: | Bez uložení |
| Maximální napětí akumulátoru: | 20,0 V |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Nabíječkou: | Bez nabíječky |
| Příslušenstvím: | S příslušenstvím |
| Přídavnou rukojetí: | Bez přídavné rukojeti |
| Levosměrný/pravosměrný chod: | Levosměrný a pravosměrný chod |
| Maximální točivý moment: | 35 Nm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,50 kg |
| Výška: | 19,4 cm |
| Šířka: | 7,1 cm |
| Hloubka: | 21,8 cm |

































