Einhell Professional Aku příklepový vrtací šroubovák TP-CD 18/80 Li-i BL-Solo
Číslo výrobku 6711147Popis výrobku
Číslo výrobku 6711147
Aku příklepový vrtací šroubovák Einhell Professional TP-CD 18/80 Li-i BL - Solo je perfektním doplňkem do dílny každého kutila. Jako člen rodiny Power X-Change lze použít každou nabíječku a každou 18V baterii v systémové rodině.
Zařízení je poháněno bezkartáčovým motorem Einhell PurePOWER. Tento bezkomutátorový motor nabízí větší výkon a delší dobu chodu než tradiční motory s uhlíkovými kartáči. Po online registraci se na bezkomutátorový motor vztahuje 10letá záruka.
Funkce příklepové vrtačky podporuje řemeslníka při práci na nepoddajných materiálech, jako je kámen nebo beton. Příklepová vrtačka má navíc 2rychlostní převodovku pro výkonné šroubování a rychlé příklepové vrtání s 8 000 údery za minutu na 1. převodový stupeň a 28 800 údery na 2. převodový stupeň. Momentová kluzná spojka zabraňuje nadměrnému utažení šroubů. Tvrdý točivý moment až 80 Nm lze nastavit ve 20 úrovních. Pomocí elektroniky s plynule měnitelnými otáčkami lze pracovat v souladu s aplikací a materiálem.
Funkce rychlého zastavení a jednoobjímkové 13mm kovové rychloupínací sklíčidlo s funkcí aretace umožňují rychlou a snadnou výměnu nástrojů. Ergonomický design s měkkým úchopem zajišťuje pevné držení a příjemnou práci, kromě toho jsou díky přídavné rukojeti chráněna zápěstí. LED světlo nabízí dobrý výhled na pracovní plochu i při špatné viditelnosti. Pro bezpečné dočasné uložení lze příklepovou vrtačku připevnit k opasku pomocí spony na opasek.
Technické parametry:
- Zdroj napětí motoru: 18 V
- Počet rychlostních stupňů: 2
- Volnoběžné otáčky: 0-500 / 0-1800 min-1
- Počet stupňů točivého momentu: 20+1+1
- Max. točivý moment tvrdý: 80 Nm
- Pravý / levý chod: ano
- Rozevření sklíčidla: 0,8-13 mm
- Hmotnost: 1,69 kg
- Hladina akustického tlaku LpA: 87,7 dB(A)
- Nejistota KpA: 5 dB
- Hladina akustického výkonu LWA: 98,7 dB(A)
- Nejistota KWA: 5 dB
Obsah balení:
- Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák
- Přídavná rukojeť
- Originální návod k obsluze
- Bezpečnostní pokyny
Dodává se bez baterie a bez nabíječky. Baterie a nabíječky patřící do rodiny Power-X-Change se prodávají samostatně.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825672183
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stupně krouticích momentů: | 20+1+1 |
| Sklíčidlo Typ / Úchyt: | Rychloupínací sklíčidlo |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 1800/min |
| Počet baterií: | Bez akumulátoru |
| LED svítidlem: | S LED svítidlem |
| Nabíječkou: | Nabíječka je k dostání zvlášť |
| Příslušenstvím: | Bez příslušenství |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 13 mm |
| Přídavnou rukojetí: | S přídavnou rukojetí |
| Regulací otáček: | S regulací otáček |
| S funkcí Quick-Stop: | Funkcí Quick-Stop |
| Maximální točivý moment: | 80 Nm |
| Sklíčidlo Rozsah upnutí min. (mm): | 2 mm |
| Sklíčidlo Rozsah upnutí max. (mm): | 13 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,90 kg |
| Výška: | 19,9 cm |
| Šířka: | 20,1 cm |
| Hloubka: | 21,6 cm |























