LUX-TOOLS 1 PowerSystem Aku sekačka na trávu A-RM-1x20/33 Set A
Číslo výrobku 6468631Popis výrobku
Číslo výrobku 6468631
Aku sekačka na trávu LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-RM-1x20/33 Set A
Aku sekačka na trávu LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-RM-1x20/33 Set A je určena pro hobby použití k sekání travnatých ploch do 150 m2. S touto sekačkou snadno udržíte trávník pěstěný a přesně zastřižený. Sekačka je vybavena 5stupňovým centrálním nastavením výšky řezu 25-65 mm a šířkou řezu 33 cm. Posečená tráva se hromadí v prostorném sběrném koši 35 l. Bezkartáčový motor zajišťuje větší výkon a delší životnost přístroje.
Pro pohodlné sekání trávy je tato sekačka vybavena ergonomicky tvarovaným vodicím držadlem s měkčenou rukojetí. Vodicí držadlo je plynule výškově nastavitelné a tak se přizpůsobí výšce každého uživatele. Pro prostorově úsporné uskladnění je vodicí držadlo skládací, čímž šetří místo. A abyste měli nabitý akumulátor vždy po ruce, je sekačka vybavena přihrádkou pro uložení druhého akumulátoru.
Tuto aku sekačku na trávu LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-RM-1x20/33 Set A lze používat nezávisle na zdrojích energie, bez kabelu, což vám umožňuje maximální svobodu pohybu. Je součástí rodiny LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Doporučený akumulátor 1 x LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/4.0 (č. 5649512) a nabíječka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2. (Single-Charger č. 5649538).
Upozorňujeme, že součástí balení je aku sekačka na trávu LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-RM-1x20/33 Set A, vodicí držadlo, sběrný koš, přerušovač proudového obvodu, sáček s malými součástkami, akumulátor LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/4.0, nabíječka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2 (Single-Charger) a návod k použití.
Technické parametry
Maximální jmenovité napětí: 1 x 20 V
Nominální jmenovité napětí: 1 x 18 V
Doporučená plocha do: 150 m2
Volnoběžné otáčky: 4000 ot./min.
Pracovní šířka: 330 mm
Počet stupňů nastavení výšky řezu: 5
Výška řezu: 25-65 mm
Objem sběrného koše: 35 l
Třída ochrany: III
Hmotnost: 14 kg
Hladina akustického výkonu LwA: 85,4 dB(A)
Hladina akustického tlaku LpA: 75,5 dB(A)
Nepřesnost měření K: 3 dB(A)
Vibrační zrychlení: 1,27 m/s2 (K = 1,5 m/s2)
Jedna baterie - dva světy: 1 PowerSystem
Dejte sbohem různým akumulátorům a nabíječkám s akumulátorovou platformou LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Tato platforma spojuje všechny důležité aplikace kolem domu a zahrady v jednom systému. Namísto různých jednotlivých zařízení s různými akumulátory lze nyní všechna zařízení provozovat s jedním typem akumulátoru. Což je praktické řešení, které šetří náklady. Navíc díky technologii Twin Power lze výkonná zařízení 40 V a zahradní stroje provozovat se dvěma 20 V akumulátory najednou, pouze s jedním akumulátorovým systémem.
LUX-TOOLS 1 PowerSystem kombinuje nejlepší vlastnosti nejnovější generace baterií. Optimální řízení nabíjení, systém vzduchového tunelu pro chlazení akumulátoru, konstrukce krytu navržená pro bezpečnost a dlouhou životnost a vysoce kvalitní akumulátorové články nabízejí optimální spolehlivost a bezpečnost i při náročné práci. Objevte bezdrátovou svobodu pro dům a zahradu s 1 PowerSystem od LUX-TOOLS.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960903
Bezpečnostní pokyny
Pro bezpečné zacházení s tímto přístrojem si před prvním použitím přečtěte návod k použití. Noste vhodnou ochrannou obuv, chrániče sluchu a očí.
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Maximální výška sečení: | 65 mm |
| Celkové napětí: | 20 V |
| Nabití akumulátoru: | 4 Ah |
| Počet odstupňování hloubky řezu: | 5 ks |
| Šířka sečení: | 33 cm |
| Funkce mulčování: | Bez funkce mulčování |
| Nastavení výšky řezu: | S nastavením výšky sečení |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
| Kapacita zásobníku: | 35 l |
| Rychlonabíječka: | S rychlonabíječkou |
| Maximální napětí akumulátoru: | 20,0 V |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| Počet baterií: | 1 |
| Materiál (skříň): | Plast |
| Typ akumulátoru: | Li-lon |
| Ukazatel akumulátoru: | Bez ukazatele akumulátoru |
| Druh Záchytný vak: | Textilní záchytný vak |
| Akumulátory potřebné pro provoz: | 1 x 20 V |
| Ukazatel plnění Sběrný vak: | S ukazatelem plnění |
| Plošné doporučení do max. (m²): | 150 m² |
| Highwheeler: | Bez highweeleru |
| Výškově nastavitelná vodicí lišta: | Výškově nastavitelná vodicí lišta |
| Sklápěcí vodicí lišta: | Se sklápěcí vodicí lištou |
| Nabíječka: | S nabíječkou |
| Hrábě na trávník: | Bez hřebenu na trávu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 16,5 kg |
| Výška: | 69,0 cm |
| Šířka: | 3,9 cm |
| Hloubka: | 43,0 cm |













