Einhell Aku sekačka na trávu Rasarro 36/40 (2x4.0Ah)
Číslo výrobku 6736243Popis výrobku
Číslo výrobku 6736243
Pro optimální péči o trávník na vlastní zahradě je akumulátorová sekačka Einhell RASARRO 36/40 (2x4,0 Ah) spolehlivým výkonným pomocníkem. Lehká a kompaktní sekačka se šířkou sečení 40 cm je doporučena pro trávníky do 500 m2.
Akumulátorová sekačka na trávu je součástí rodiny Einhell Power X-Change, kde lze baterie, nabíječky a systém flexibilně kombinovat. Sekačka na trávu je poháněna technologií 36V twin pack, která kombinuje sílu dvou výkonných 18V baterií pro delší použití bez otravných napájecích kabelů.
Šestistupňové centrální nastavení výšky sečení umožňuje snadné, individuální nastavení výšky sečení od 25 do 75 mm. RASARRO 36/40 je vybaveno výškově nastavitelnou a sklopnou vodicí lištou. To umožňuje jeho dokonalé přizpůsobení jakékoli výšce a uložení prostorově úsporným způsobem. Jako highwheeler má akumulátorová sekačka zvýšená zadní kola, která usnadňují práci v náročném terénu. Velká kola chrání trávník. Velký sběrný koš pojme až 50 litrů posečeného materiálu a je vybaven ukazatelem stavu naplnění. Robustní kryt je vyroben z vysoce kvalitního plastu odolného proti nárazu a integrovaný hřeben na trávu umožňuje obzvláště rovnoměrný vzor sečení a usnadňuje sekání na okrajích. Praktické madlo na přenášení zajišťuje snadné přenášení.
Akumulátorová sekačka RASARRO 36/40 (2x4,0 Ah) je dodávána se dvěma 4,0 Ah bateriemi Power X-Change a dvojitou nabíječkou pro nabíjení dvou baterií současně.
Technické parametry:
- Napětí: 36 V d.c.
- Typ motoru: Bezkomutátorový motor
- Otáčky motoru: 3400 min-1
- Stupeň krytí: IPX1
- Třída ochrany: III
- Nastavení výšky sečení: 25-75 mm, 6stupňové, centrální
- Šířka záběru: 40 cm
- Objem sběrného koše: 40 l
- Typ sběrné nádoby: Plastový/Nylonový sběrný koš
- Hladina akustického tlaku LpA: 82,2 dB(A)
- Nejistota KpA: 3 dB
- Naměřená hladina akustického výkonu LWA: 92,8 dB(A)
- Nejistota KWA: 1,79 dB
- Zaručená hladina akustického výkonu LWA: 95 dB(A)
- Vibrace na rukojeti ah: 3,432 m/s2
- Nejistota K: 1,5 m/s2
Obsah balení:
- Akumulátorová sekačka
- Akumulátor (2x)
- Nabíječka
- Originální návod k obsluze
- Bezpečnostní pokyny
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825669121
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Maximální výška sečení: | 75 mm |
| Celkové napětí: | 36 V |
| Nabití akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Počet odstupňování hloubky řezu: | 6 ks |
| Šířka sečení: | 40 cm |
| Funkce mulčování: | Bez funkce mulčování |
| Nastavení výšky řezu: | S nastavením výšky sečení |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
| Kapacita zásobníku: | 50 l |
| Ložiska kol: | Kluzná ložiska |
| Rychlonabíječka: | Bez rychlonabíječky |
| Počet baterií: | 2 |
| Materiál (skříň): | Plast |
| Typ akumulátoru: | Li-lon |
| Ukazatel akumulátoru: | Bez ukazatele akumulátoru |
| Druh Záchytný vak: | Plastový box |
| Ukazatel plnění Sběrný vak: | S ukazatelem plnění |
| Plošné doporučení do max. (m²): | 500 m² |
| Highwheeler: | S highwheelerem |
| Výškově nastavitelná vodicí lišta: | Výškově nastavitelná vodicí lišta |
| Sklápěcí vodicí lišta: | Se sklápěcí vodicí lištou |
| Nabíječka: | S nabíječkou |
| Hrábě na trávník: | S hřebenem na trávu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 17,2 kg |
| Výška: | 41,5 cm |
| Šířka: | 85,0 cm |
| Hloubka: | 47,0 cm |























