Worx Akumulátorové nůžky na živý plot WG264E 20 V
Číslo výrobku 6585434Popis výrobku
Číslo výrobku 6585434
Akumulátorové nůžky na živý plot Worx WG264E PowerShare 20V jsou super lehké a ergonomické a jsou vybaveny dvěma laserem řezanými dvojčinnými noži (56 cm), které dokážou stříhat větve až do tloušťky 20 mm. Dvojčinný kotouč snižuje vibrace a zvyšuje řezný výkon ve srovnání s jednočinnými kotouči. Oboustranná bezpečnostní rukojeť zabraňuje náhodnému spuštění a umožňuje použití nůžek na živý plot v různých polohách pro jakoukoli výšku živého plotu.
Baterie a nabíječka jsou součástí dodávky. Zařízení je součástí bateriového systému WORX PowerShare, můžete tak používat všechny baterie WORX PowerShare 18V (20V MAX).
Technické parametry:
- Otáčky naprázdno: 2200 ot./min.
- Délka čepele: 56 cm
- Délka lišty nůžek: 52 cm
- Rozteč zubů: 29 mm
- Tloušťka řezu: 20 mm
- Hodnota vibračních emisí: <2,5 m/s2
- Odchylka K: 1,5 m/s2
- Měřený akustický tlak LpA: 72,4 db(A)
- Měřený akustický výkon LwA: 83,4 db(a)
Údaje výrobce
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6925387177104
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Délka řezu: | 52 cm |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Nabití akumulátoru: | 2 Ah |
| Maximální tloušťka řezu: | 20 mm |
| Typ akumulátoru: | Li-lon |
| Rychlonabíječka: | S rychlonabíječkou |
| Funkce teleskopu: | Ne |
| Řezy za minutu: | 2200 |
| Maximální napětí akumulátoru: | 20,0 V |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| 2ruční bezpečnostní spínač: | S 2ručním bezpečnostním spínačem |
| Akumulátory potřebné pro provoz: | 1x 18V akumulátor |
| Otočná rukojeť: | Bez otočné rukojeti |
| Nabíječka: | S nabíječkou |
| Sběrač odřezků: | Bez sběrače ustřiženého materiálu |
| Teleskopická rukojeť: | Bez teleskopické rukojeti |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,55 kg |
| Výška: | 19,2 cm |
| Šířka: | 19,2 cm |
| Hloubka: | 89,7 cm |







