Worx Akumulátorové nůžky na živý plot Nitro WG263E.9
Číslo výrobku 6585467Popis výrobku
Číslo výrobku 6585467
Nůžky na živý plot Worx NITRO WG263E jsou vybaveny vysoce účinným bezkomutátorovým motorem, který poskytuje o 30 % vyšší rychlost řezání. Dvojité řezací čepele s maximálním řezným průměrem 27 mm mezi každou čepelí rozříznou každý list a větvičku dvakrát. Při rychlosti 3400 ot./min. zanechávají čistý, ostrý a rovný řez. Ergonomická pogumovaná přední rukojeť poskytuje větší pohodlí a lepší kontrolu při řezání. Kompaktní a dobře vyvážený design usnadňuje manévrování a používání po delší dobu.
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky. Zařízení je součástí bateriového systému WORX PowerShare, můžete tak používat všechny baterie WORX PowerShare 18V (20V MAX).
Technické parametry:
- Otáčky naprázdno: 3400/min
- Délka čepele: 57 cm (22")
- Délka lišty nůžek: 54 cm (21")
- Tloušťka řezu: 33 mm (1-1/4")
- Tloušťka řezu: 27 mm (1")
- Měřený akustický tlak LpA: 83,05 dB(A)
- Měřený akustický výkon LwA: 94,05 dB(A)
- Hodnota vibračních emisí: přední rukojeť ah: 1,59 m/s2, zadní rukojeť ah: 1,56 m/s2
- Odchylka K: 1,5 m/s2
Údaje výrobce
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6925387188414
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátoru: | Li-lon |
| Rychlonabíječka: | Ne |
| Maximální tloušťka řezu: | 27 mm |
| Délka řezu: | 54 cm |
| Funkce teleskopu: | Ne |
| Nabití akumulátoru: | 4 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Řezy za minutu: | 3400 |
| Maximální napětí akumulátoru: | 20,0 V |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| 2ruční bezpečnostní spínač: | S 2ručním bezpečnostním spínačem |
| Akumulátory potřebné pro provoz: | 1x 18V akumulátor |
| Otočná rukojeť: | Bez otočné rukojeti |
| Nabíječka: | Bez nabíječky |
| Sběrač odřezků: | Bez sběrače ustřiženého materiálu |
| Teleskopická rukojeť: | Bez teleskopické rukojeti |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,50 kg |
| Výška: | 20,6 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 96,1 cm |





