LUX-TOOLS 1 PowerSystem Aku nůžky na živý plot A-HS-20/52-24 Set
Číslo výrobku 6633804Popis výrobku
Číslo výrobku 6633804
Aku nůžky na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52
Aku nůžky na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52 jsou vhodné pro hobby použití, výhradně k prořezávání živých plotů, křovin a keřů. Pro přesné řezání jsou nůžky vybaveny protiběžnými, oboustrannými řezacími noži s řeznou délkou 520 mm a rychlostí kmitání 2200 kmitů/min. což je činí ideálními pro širokou škálu použití. Tyto nůžky jsou určeny k řezání větví do průměru maximálně 14 mm.
Pro vaši bezpečnost jsou nůžky vybaveny elektrickou bezpečnostní brzdou pro okamžité zastavení, ochranou řezné lišty pro bezpečný přesun a dorazovou ochranou pro bezpečnou práci podél stěn. Tyto nůžky na živý plot jsou vybaveny otočnou rukojetí o 90° pro ergonomický způsob provádění práce a obouruční bezpečnostní měkčenou rukojetí, která vám nabízí příjemnou úroveň pohodlí a pohodlnou práci.
Tyto aku nůžky na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52 lze používat nezávisle na zdrojích energie, bez kabelu, což vám umožňuje maximální svobodu pohybu. Jsou součástí rodiny LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Doporučený akumulátor LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/2.0 (č. 5649504) a nabíječka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2.4 (Single-Charger č. 5649538).
Upozorňujeme, že součástí balení jsou aku nůžky na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52, akumulátor LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/2.0, nabíječka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2.4 (Single-Charger), ochranný kryt řezné lišty a návod k použití.
Technické parametry
Maximální jmenovité napětí: 20 V
Nominální jmenovité napětí: 18 V
Třída ochrany: III
Řezná délka: 520 mm
Větve do průměru: 14 mm
Rychlost kmitání: 2200 kmitů/min.
Hmotnost: 2,1 kg
Max. doba provozu při plném nabití akumulátoru 2 Ah: 30 min.
Hladina akustického tlaku LpA: 79 dB(A)
Hladina akustického výkonu LwA: 90 dB(A)
Nepřesnost měření K: 3 dB(A)
Vibrace: < 2,5 m/s2 (K=1,5 m/s2)
Jedna baterie - dva světy: 1 PowerSystem
Dejte sbohem různým akumulátorům a nabíječkám s akumulátorovou platformou LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Tato platforma spojuje všechny důležité aplikace kolem domu a zahrady v jednom systému. Namísto různých jednotlivých zařízení s různými akumulátory lze nyní všechna zařízení provozovat s jedním typem akumulátoru. Což je praktické řešení, které šetří náklady. Navíc díky technologii Twin Power lze výkonná zařízení 40 V a zahradní stroje provozovat se dvěma 20 V akumulátory najednou, pouze s jedním akumulátorovým systémem.
LUX-TOOLS 1 PowerSystem kombinuje nejlepší vlastnosti nejnovější generace baterií. Optimální řízení nabíjení, systém vzduchového tunelu pro chlazení akumulátoru, konstrukce krytu navržená pro bezpečnost a dlouhou životnost a vysoce kvalitní akumulátorové články nabízejí optimální spolehlivost a bezpečnost i při náročné práci. Objevte bezdrátovou svobodu pro dům a zahradu s 1 PowerSystem od LUX-TOOLS.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871962716
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátoru: | Li-lon |
| Rychlonabíječka: | S rychlonabíječkou |
| Maximální tloušťka řezu: | 14 mm |
| Délka řezu: | 52 cm |
| Funkce teleskopu: | Ne |
| Nabití akumulátoru: | 2,4 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Řezy za minutu: | 2200 |
| Maximální napětí akumulátoru: | 20,0 V |
| Jmenovité napětí akumulátoru: | 18,0 V |
| 2ruční bezpečnostní spínač: | S 2ručním bezpečnostním spínačem |
| Ukazatel akumulátoru: | S ukazatelem akumulátoru |
| Antiblokovací systém: | Bez antiblokovacího systému |
| Antivibrační systém: | Bez antivibračního systému |
| Počet pozic úchopu (ks): | 1 ks |
| Akumulátory potřebné pro provoz: | 1x 18V akumulátor |
| Otočná rukojeť: | S otočnou rukojetí |
| Toulec: | Bez toulce |
| Nabíječka: | S nabíječkou |
| Kluzná spojka: | Bez kluzné spojky |
| Funkce rychlého zastavení: | S funkcí rychlého zastavení |
| Sběrač odřezků: | Bez sběrače ustřiženého materiálu |
| Soft-Start: | Bez funkce měkkého startu |
| Ochrana proti nárazu: | S nárazníkem |
| Teleskopická rukojeť: | Bez teleskopické rukojeti |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,75 kg |
| Výška: | 94,5 cm |
| Šířka: | 18,0 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |























