GARDENA Aku nůžky na živý plot ComfortCut 50/18V P4A Solo
Číslo výrobku 5846340Popis výrobku
Číslo výrobku 5846340
Lehké Gardena akumulátorové nůžky na živý plot ComfortCut 50/18V P4A se velmi dobře hodí pro bezdrátovou údržbu středně velkých živých plotů. Kulatá ErgoLine rukojeť s integrovaným spouštěcím tlačítkem padne komfortně do ruky v každé poloze stříhání a lze ji snadno ovládat. Optimální geometrie nožů zajišťuje efektivní, rychlý a čistý střih s vynaložením malé síly a bez přerušení. Ochranný doraz na konci nožů chrání nože při střihání v blízkosti země nebo podél stěn domu a zahradních zídek. Energii dodává 18V systémový akumulátor Power4All Alliance, založený na technologii značky Bosch. Ten se hodí do všech nových 18V zahradních přístrojů značky Gardena Power4All Alliance, lze jej ale také používat s mnoha dalšími produkty z řady pro péči okolo domu.
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky.
Údaje výrobce
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500054256
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Délka řezu: | 50 cm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Nabití akumulátoru: | 2 Ah |
| Maximální tloušťka řezu: | 20 mm |
| Typ akumulátoru: | Li-lon |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,50 kg |
| Výška: | 13,7 cm |
| Šířka: | 99,0 cm |
| Hloubka: | 20,2 cm |























