Tapety

Tapety

Jedinečná atmosféra Vašich pokojů!

Podoba stěn a stropu je rozhodující pro celkovou atmosféru domácnosti či kanceláře i pro náš dojem z prostoru. Použijete-li pro výzdobu nápadité či decentní tapety na zeď, můžete požadovanou prostorovou atmosféru vytvořit velmi snadno a vylepšit tak útulnost a pohodlí Vašeho domova.

S novými tapetami prostory skutečně ožijí. Obměněné tapety na zeď totiž osvěží celou místnost, neboť pod starými tapetami se postupem času usazuje prach, který zatěžuje celkové ovzduší místnosti.


Sortiment OBI pro tapety


Klasické tapety Speciální tapety Přetíratelné tapety
- papírové tapety - textilní tapety - přetíratelné tapety
- vinylové tapety - korkové tapety - papírové tapety
- vliesové tapety - vliesové tapety - tapety z netkaného vlákna
- ostatní tapety - jiné speciální tapety - tapety se skelným efektem
- odpadové tapety    
- kompaktní tapety    
     
Bordury Pokojové povlaky  
- samolepící bordury - pokojové povlaky  
- papírové bordury    
- pásmové nitě, šití    
     

Vybírejte tapety podle typu prostoru


Při výběru tapet hraje svou rozhodnou roli design a vzor. Tapety na zeď mají mnoho různých barev, vzorů a zdobných prvků. Kromě toho je nutné brát v úvahu typ místnosti, kde budou tapety vylepeny. Pokud budou tapety vystaveny větší zátěži, jako například v chodbách, v kuchyních nebo v kancelářích, měly by být pevnější, odolné a omyvatelné. Výrazné barvy a velké vzorky se nejlépe uplatňují ve velkých místnostech. Malé prostory naopak opticky zvětší světlé barvy stěn a decentní vzory na tapetách.


Tapety do každého pokoje!


V OBI najdete široký výběr tapet, od klasických papírových až po speciální vliesové či textilní tapety. Stále častěji oblíbené jsou samolepící bordury, které vkusně a zajímavým způsobem zkrášlují hrany či ohyby stěn, jejich předěly či různá jiná zákoutí.

S výběrem tapet si nemusíte dělat velkou hlavu, odborníci OBI Vám ochotně poradí.


Skyscraper
Skyscraper